Oman lomaviikon omistaminen

Oman lomaviikon omistaminen on hyvä vaihtoehto silloin, kun haluat lomailla huolettomasti, joustavasti ja kohtuuhintaan. Holiday Clubilla on yli 2 200 loma-asuntoa ympäri Suomen resorttien palveluiden äärestä luonnon rauhaan. Holiday Clubin ammattitaitoiset myyjät auttavat löytämään sinun lomailuusi parhaiten sopivan kohteen ja ajankohdan. 

Oletko jo omistaja? Katso omistajan tietopaketista parhaat edut, vinkit ja ohjeet.

hc_brandi_kesa_ulkokuva_20_06-2022_1920x1280.jpg

5 syytä hankkia oma lomaviikko

  • Loistavat sijainnit - Yli 2 200 loma-asuntoa ympäri Suomen
  • Kaikki mukavuudet valmiina - Hyvin varustellut loma-asunnot, runsaasti tilaa ja loppusiivous takaavat helpon loman
  • Huoletonta lomailua ja omistamista - Pidämme huolta omistuksestasi, jotta sinä voit keskittyä lomailuun
  • Joustavuutta - Käytä viikko itse, vuokraa se eteenpäin tai vaihda sen tuomat pisteet muuhun lomaan kotimaassa tai ulkomailla
  • Kattavat edut - Omistajana saat käyttöösi monipuoliset omistajan edut uusien lomien varaamiseen, ravintoloihin ja aktiviteetteihin

Kiinnostuitko kuulemaan lisää? Paras keino tutustua omaan lomaviikon omistamiseen erityisen edullinen tutustumisloma. Lomaan kuuluu myyntiesittely, jossa kerromme tarkemmin loman omistamisesta.

Varaa tutustumisloma

hc_salaatti_ruoka_shutterstock_1907793601_2023.jpg

Omistajan monipuoliset edut

Omistajana nautit oman lomaviikkosi lisäksi monista vaihtuvista eduista.

  • Hotellietu -50 %
  • Loma-asuntojen vuokraus -25 %
  • Omistajien lisäviikot edullisesti alkaen 159 €/viikko
  • Ravintolat -10 %
  • Kylpylä ja monet harrasteet -15 %
  • Vain omistajille tarkoitetut elämykselliset tapahtumat

Tutustu omistajien etuihin

tutustumislomat_1920x1200.jpg

Kuinka tulla omistajaksi

Paras tapa tutustua oman lomaviikon omistamiseen on edullinen tutustumisloma, jonka aikana pääset tutustumaan Holiday Clubiin sekä viettämään rentouttavaa lomaa ja nauttimaan resortin monipuolisista palveluista.

Tutustumislomaan sisältyy noin kaksi tuntia kestävä myyntiesittely, jossa kartoitamme juuri sinun lomailusi tarpeita ja toiveita. Kun tiedämme miten sinä nautit lomastasi, esittelemme parhaiten tarpeisiisi sopivat kohteet ja viikot. 

Katso tarjoukset ja varaa

 

kolmen_sukupolven_loma_yllaksella_hero_1500x1000.jpg

Omistajien kokemuksia

Holiday Clubin oman lomaviikon omistajia on yli 125 000. Katso omistajiemme tarinat siitä miten he nauttivat omasta lomaviikostaan ja mikä heille on tärkeää lomailussa.

Omistajatarinansa jakavat Lipponen-Poutasen perhe, Vesa Valkonen ja Jaana Kivilahti ja kolmen sukupolven voimin lomailevat Ellenoora, Taina ja Raija-Liisa.

Tutustu omistajien tarinoihin