golftour-1042x400.jpg

Holiday Club Golf Tour 2019

Pelaa itsesi Saimaan kautta Malesian Borneoon!

Tervetuloa mukaan Holiday Club Golf Touriin. Toukokuussa käynnistyvä, yhdestätoista osakilpailusta koostuva kisa huipentuu syyskuussa järjestettävään finaaliin Golf Saimaalla, Holiday Club Saimaa -lomakeskuksessa. Kilpailusarjoja on kaksi: A-sarja 0–15 tasoituksellinen lyöntipeli ja B-sarja 15,1–36 pistebogey. Kustakin osakilpailusta ja kummastakin sarjasta viisi parasta pääsee ilmaiseksi finaaliin!

Kilpailupalkinnot ovat osallistumisen arvoiset

  • Golf Tourin jokaisen 11 osakilpailun palkinnot ovat juhlavat: Holiday Club -majoituslahjakortteja, yhteistyökumppanien tuotepalkintoja ja erikoispalkintoja...
  • Kustakin osakilpailusta ja kummastakin sarjasta viisi parasta pääsee ilmaiseksi syyskuussa Holiday Club Saimaa Golfin finaaliin.
  • Molempien sarjojen voittajat lähtevät edustamaan Suomea 17.–27.10.19 Malesian Borneoon World Amateur Golfers Invitational -finaaliin.
Pvm Lähtöaika Kenttä Ilmoittautuminen  Kilpailuisäntä
26.5. yhteislähtö klo 9.30 Aurinko Golf, Naantali aurinkogolf.fi

Metsä Tissue Katrin

15.6. yhteislähtö klo 9.30 Vuosaari Golf, Helsinki

vuosaarigolf.fi

Heinon Tukku ja

Arespartners Oy

29.6. yhteislähtö klo 9.30 Kullo Golf, Porvoo kullogolf.fi Comforta Oy
6.7. yhteislähtö klo 9 Nokia River Golf nokiarivergolf.fi Tekonivelsairaala Coxa
7.7. yhteislähtö klo 9

Vierumäki Golf

vierumaki.fi/golf WGC Finland
13.7. väliaikalähdöt klo 8 Katinkulta Golf, Vuokatti katinkultagolf.fi

Mediateko

20.7. yhteislähtö klo 9.30 Lakeside Golf, Vammala lakesidegolf.fi

Smile henkilöstöpalvelut

21.7. yhteislähtö klo 9.30 Pickala Golf pickalagolf.fi

 R-Kioski

4.8. yhteislähtö klo 10 Kymen Golf, Kotka kymengolf.fi GoGolf
11.8. yhteislähtö klo 9.30 Himos Golf himosgolf.fi Autoliitto
24.8. yhteislähtö klo 9.30 Golf  Saimaa, Lappeenranta holidayclub.fi/golfsaimaa

Hartwall

7.9. yhteislähtö klo 10 Finaali Golf Saimaalla  holidayclub.fi/golfsaimaa

Holiday Club

Mukana Golf Tourilla:

golftour-logot-katrin-hor.jpg
heino-hor.png
Arespartners_logo_1050X630.png
comforta-hor2.jpg
coxa-hor2.jpg
wagc-hor2.jpg
mediateko_logo_color_1050x630.pdf.png
golftour-logot-smile-hor.jpg
r-kioski2.png
gogolf_logo_1050x630 (002).png
Autoliitto_logo_1050x630.png
golftour-logot-novelle-hor.jpg
Altia_Anna_logo_1050x630.png
arla-pieni.jpg
Canal digital_logo_1050x630.png
Gant+logo_1050X630.png
Gigantti-logo-hor.png
Golfhyvinvointi_logo_1050x630.png
guinot-logo-pieni2.png
kulta-katriina-logo-hor.png
golftour-logot-vikinline-hor.jpg
HCIT logo golf ilman taustaa.png

Tilaa uutiskirje – saat 15 % alennuksen lomastasi!

Uutiskirjeessä saat huippuedullisia tarjouksia suoraan sähköpostiisi. Viikko-osakkaille myös omat edut ja tarjoukset. 15 % alennus koskee vain uusia tilaajia.

Etunimi on pakollinen tieto.
Sukunimi on pakollinen tieto.
Email on pakollinen tieto.
Puhelinnumero on pakollinen tieto.
Lähiosoite on pakollinen tieto.
Postinumero on pakollinen tieto.
Kaupunki on pakollinen tieto.
Oletko viikko-osakas

Käytämme sivustolla evästeitä parhaan käyttökokemuksen tarjoamiseksi. Jatkamalla sivuston selailua hyväksyt evästeiden käytön.

Hyväksyn