Uudet toimistot Lahteen ja Jyväskylään

Holiday Clubilla on kattava sekä viikko-osakkeiden että Villasten myyntitoimistojen verkosto. Iso osa myyntitoimistoista sijoittuu omien kohteiden sisälle ja osa keskeisille paikoille muutamassa kaupungissa.

Myyntitoimistoissa tehdään niin asiakashankintaa kuin vastataan olemassa olevien osakkaiden muuttuviin tarpeisiin. Osakkaat voivat lomaviikolla hoitaa asioitaan lomakohteen myyntitoimistossa ja saada sieltä tietoja muun muassa uutuuksista ja viimeisimmistä tarjouksista.

Myyntitoimistot palvelevat myös tutustumislomalaisia ja kaikkia muitakin asiakkaita, jotka haluavat lisätietoja Holiday Clubin monipuolisesta lomailutarjonnasta. Lahteen ja Jyväskylään avataan uudet myyntitoimistot, joiden yhteystiedot
löytyvät myöhemmin nettisivuiltamme holidayclub.fi.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Viikko-osakemyyntitoimistot

NAANTALI
Kohdepäällikkö Matti Mellanen
matti.mellanen@holidayclub.fi
043-8247566

TAMPEREEN KYLPYLÄ JA FLAMINGO
Kohdepäällikkö Petri Lindström
petri.lindstrom@holidayclub.fi
040-7578512

KATINKULTA
Kohdepäällikkö Petri Makkonen
petri.makkonen@holidayclub.fi
0400-550944

SAIMAA
Kohdepäällikkö Sampo Peisa
sampo.peisa@holidayclub.fi
040-8334217

KUUSAMON TROPIIKKI, SALLA JA PYHÄTUNTURI
Kohdepäällikkö Aulis Pyykkönen
aulis.pyykkonen@holidayclub.fi
043-8250587

SAARISELKÄ
Kohdepäällikkö Marko Haataja
marko.haataja@holidayclub.fi
040-7561722

Villas-myyntitoimistot

TAMPEREEN KYLPYLÄ
Yksikönjohtaja Petri Tiainen
petri.tiainen@holidayclub.fi
040 7526142

KATINKULTA
Aluemyyntipäällikkö Pasi Takala
pasi.takala@holidayclub.fi
044 5551234

KUUSAMON TROPIIKKI
Aluemyyntipäällikkö Markku Luoma-Kyyny
markku.luoma-kyyny@holidayclub.fi
0400 754696
Aluemyyntipäällikkö Jesper Lager
jesper.lager@holidayclub.fi
044 9704754

HOLIDAY CLUB RESORTS OY
Aluemyyntipäällikkö Elias Jokinen
elias.jokinen@holidayclub.fi
0400 893001

CARIBIA
Aluemyyntipäällikkö Hans Andersson
hans.andersson@holidayclub.fi
0400 756355
Aluemyyntipäällikkö Peter Eriksson
peter.eriksson@holidayclub.fi
0400 300630

SAIMAA
Aluemyyntipäällikkö Tatu Heiskanen
tatu.heiskanen@holidayclub.fi
044 2354933

Lue seuraavaksi